Dr. Sinan Akkurt Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sinan Akkurt ne doktoru?

Dr. Sinan Akkurt, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldığı eğitimin ardından ulusal ve uluslararası pek çok eğitime katılarak geleneksel, tamamlayıcı ve fonksiyonel tıp (GETAT) hekimi olarak görev yapmayı sürdürmüştür. Dr. Sinan Akkurt’un Sağlık Bakanlığı tarafından verilen ve GETAT hekimi olarak görev yapmasının dayanağı olan eğitimleri arasında ozon, kupa, mezoterapi, hirudoterapi, apiterapi, proloterapi, fitoterapi, homeopati, akupunktur uygulamaları yer almaktadır.

Dr. Sinan Akkurt hangi hastanede?

Dr. Sinan Akkurt halen İzmir Bornova’daki dört katlı özel kliniğinde hizmet vermektedir. Dr. Sinan Akkurt bir hastanede değil, kendi özel GETAT kliniğinde hizmet vermektedir.

Dr. Sinan Akkurt nereli?

Dr. Sinan Akkurt, Manisa’nın Alaşehir ilçesinde doğmuştur.

Dr. Sinan Akkurt nerede?

Dr. Sinan Akkurt İzmir’de bulunmaktadır ve gerek Türkiye’nin gerekse dünyanın çeşitli noktalarından hastalarını İzmir’in Bornova ilçesindeki kliniğinde kabul etmektedir.

Dr. Sinan Akkurt hakkında yorumlar

Dr. Sinan Akkurt hakkında hastalarının ve basın mensuplarının yaptığı çok sayıda yorum bulunmaktadır. Dr. Sinan Akkurt’ta tedavi görenlerin yorumlarını aşağıdaki bölümünden inceleyebilirsiniz. Basında yer alan bir örnek ise şöyledir: Link

Deneyenler Ne Dedi ?

Bu kadar hızlı sonuç alacağımı hatta sonuç alabileceğimi hiç ummazdım…… sonuç gerçekten harika oldu!

A... K....

Her şeyi bir kenara bırakıyorum, daha kapıdan girer girmez öyle bir ortam karşınıza çıkıyor ki daha oradan iyi hissetmeye başlıyorsunuz…

B... T....

İlacın geçiremediği migreni sayenizde biorezonans geçirdi. İyi ki yollarımız keşişmiş, herşey için çok ama çooook teşekkürlerrr!

E... Y....

Sigaraya harcadığım paranın onda birine sigaradan kurduldum şimdi tütüncüler düşünsün;)

İ... K....

Keşke en baştan bilseydim sizleri ve keşke hiç ezbere dayalı yöntemlerin peşinden gitmekte ısrar etmeseydim… şu anda sadece kaybettiğm zamanın acısı kaldı, sonu gelmeyen egzamanın eseri bile kalmadı…

H... B....

Fıtık ne alaka frekans ne alaka diye düşünüyordum ta ki o ilk seansta daha ağrılarım dinene kadar. Sonra sı mı? Ameliyatsız çözüm tabikide!

O... K....