preloader
ALERJİ VE BİOREZONANS

ALERJİ VE BİOREZONANS

  • Home
  • -
  • Biorezonans
  • -
  • ALERJİ VE BİOREZONANS
ALERJİ VE BİOREZONANS

Biorezonans metodunun alerji tedavisine yaklaşımı biofiziksel frekansların kullanılmasına dayanır. Vücudun kendiliğinden doğal olarak ürettiği frekanslar ters çevrilerek patojenin nötrleştirilmesi hedeflenir. Herhangi bir kimyasal takviyesi kullanılmaz; yan etkisi yoktur. .Biorezonans terapisi elektrotlar aracılığıyla uygulanır; ağrı, acı hissedilmez.

Biorezonans terapisi programı kişiye özgü olarak belirlendiğinden değişkenlik gösterebilir. Ortalama olarak söz etmek gerekirse, alerji için biorezonans terapileri haftada bir uygulanan seanslarla üç ayda tamamlanabilmektedir. Alerji şikayetiyle başvurulan kişiden birkaç damla kan alıyor, aldığımız kan örneğinden, hastanın kaç maddeye alerjisi olduğunu saptadıktan sonra ana alerjenlere öncelik vererek kişiye özel biorezonans terapisi planını belirliyor ve uygulamaya başlıyoruz. Bazen şikayetçi olunan alerjinin altında başka alerjiler yatabiliyor ve çoğunlukla hasta bunu farkedememiş olabiliyor. Bu testle asıl sorunun hangi maddeden kaynaklandığını, hastaya hiçbir madde yüklemesi yapmaksızın, risksiz bir şekilde kan örneğinde 6400 farklı maddenin frekans kodunu arayarak yapıyoruz.
Biorezonans, anne sütü dahil olmak üzere süt ve süt ürünleri tüketemeyen galaktozemi hastası bebeklere de uygulanabiliyor.

Alerji için biorezonans uygulaması

Biorezonansın alerjik hastalara yönelik terapi programı, biorezonansın temeli olan hastalıklı hücrelere yaydıklarının tam aksi yönde frekans yollayarak olumsuzlukları nötrleştirmeye dayanıyor. Haftada bir kez, yaklaşık bir saat süren seanslar sonunda ortalama 10 – 12 hafta içinde iyileşme sağlanabiliyor. Bu süre, yaptığımız kan tahlili sonucunda hastanın alerjisi olduğu anlaşılan madde sayısına göre 1 – 2 hafta daha kısa ya da uzun olabiliyor.

Bazı vakalarda (yüzde 15 dolayında) tedavi tamamlandıktan sonraki sene hafif de olsa alerji belirtisi görülebiliyor. Afrika’dan toz bulutu geldi gibi haberler duyarız örneğin. Aslında sadece toz gelmez, içinde birçok maddeyi barındıran bir yapı gelir. Ve her yıl gelen tozun içeriği değişiktir. Yeni tozlara karşı da destek terapi seansları uygulanması gerekebilir. Çevre tozları dünya etrafındaki dolaşımını yaklaşık 2-3 yılda tamamlayacağı için bu süre sonunda kalıcı bir tedavi hedeflenebilir.

Alerji sorunu ciddi hastalıklara zemin hazırlayabilir. Alerjiler geçiştirmeye gelmez, tedaviye yönelmek gerekir. Alerjisi olanlara çiçek olan yerde, tozlu yerlerde bulunmamalarını, evde hava filtreli süpürgeler, polen filtreli hava temizleyiciler kullanmalarını öneririm. Evcil hayvanları varsa aynı odada uyumamayı tercih etmeliler. Bağışıklık sistemlerini desteklemek için C vitamini kullanabilirler.

Haftalık Bültenimize Kayıt Olun

Sağlık için önemli olan o ilk titreşimi başlatabilmektir. Bilmelisin ki şifa senin içinde!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi 08:30 -18:30
Salı 08:30 -18:30
Çarşamba 08:30 -18:30
Perşembe 08:30 -18:30
Cuma 08:30 -18:30
Cumartesi 08:30 -18:30
Pazar Kapalıyız :)

Telif hakkı © 2018-2022 Dr. Sinan Akkurt, tüm hakları saklıdır.